O firmie

Firma transportowa Mario-Trans powstała w 1997 roku w Białymstoku. Nasza specjalność to bezpieczny i szybki transport żywności do Anglii i innych krajów Wielkiej Brytanii. Niemal 20 lat doświadczenia sprawiło, że staliśmy się liderem na rynku usług transportu ciężarowego do krajów Europy.

 

Zapewniamy bogatą ofertę usług transportowych, a naszą specjalnością jest transport żywności do krajów Wielkiej Brytanii. Zaufanie, bezpieczeństwo oraz terminowość to priorytety w naszej codziennej pracy. O zadowolenie klientów dba zawsze chętna do pomocy kadra pracowników.

 

Ogromnie cieszy nas fakt, że klienci doceniają nasza starania i wysoko oceniają jakość realizowanych przez nas zleceń. Nie osiadamy jednak na laurach – stale poszerzamy ofertę usług oraz wdrażamy nowoczesne technologie pomocne w naszej codziennej pracy. Specjalnie dla naszych klientów wdrożyliśmy system monitoringu GPS, dzięki któremu możesz zawsze sprawdzić lokalizację swojego ładunku.

 

Staramy się patrzeć perspektywicznie i snujemy śmiałe plany na przyszłość. Wiemy, jak ważne jest zbudowanie dobrej relacji z klientem i pozytywna atmosfera w firmie. Chcemy, aby klienci byli zawsze zadowoleni ze współpracy z firmą Mario Trans – to dla nas najlepsze wynagrodzenie za naszą codzienną pracę.

 

Mario Trans – Twój ładunek w dobrych rękach.Komunikacja

Mario-Trans ma siedzibę w Białymstoku. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem i mailem.

Terminowość

Zapewniamy szybki i terminowy przewód ładunku, w tym żywności. Transport na czas to nasza norma.

Jakość

Klienci cenią nas za wysoką jakość usług i pomoc na każdym etapie realizowanego zlecenia.

Bezpieczeństwo

Powierzając nam swój ładunek możesz spać spokojnie – gwarantujemy bezpieczny transport.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Skontaktuj się – wypełnij poniższy formularz kontaktowy
Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy Ci szczegółową ofertę